Pàrtaidh EMBA Papírna. s ro, Paseky nad Jizerou Fàg beachd

EMBA Tha e comasach do roghainnean atharrachadh aig àm sam bith.

EMBA na chompanaidh Seiceach le traidisean fada agus dòigh-dèiligidh cunntachail don chomann-shòisealta agus don àrainneachd. Tha na stuthan organach aca air an dèanamh le bhith a 'giullachd pàipear agus tha iad gu tur air an ath-chuairteachadh. Tro na stuthan aige EMBA Tha e comasach do roghainnean atharrachadh aig àm sam bith. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Eachdraidheil Začátek v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky eachdraidheil lepenkárny jsou především installaich fèin-ghluasadach lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, a 'gabhail a-steach clàran-taice agus clàran-bogaidh clàran-sgrìobhaidh agus sgrìobhainnean airson fiosrachadh mu eachdraidh. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Tha sinn mothachail air dìleab nan ginealaichean a dh'fhalbh, a tha air ar toirt chun an latha an-diugh agus ar dealas a bhith a 'leasachadh an obair a tha air tòiseachadh. Mar phàirt den oidhirp leantainneach a bhith mar aon cheum air thoiseach air ar farpaisich, bidh sinn a 'cur cuideam air càileachd gnè agus dàimhean luchd-cleachdaidh.
Tha ar n-eòlas proifeasanta agus ar luchd-obrach air leth teisteanasach na barantas fad-ùine air an ìre as àirde de sheirbheis. Chan e a-mhàin gu bheil sinn a 'reic stuthan, ach tha sinn a' toirt seachad fuasglaidhean iomlan do luchd-cleachdaidh ann an còrr is dùthchannan 30 air feadh an t-saoghail.

Na luachan a tha sinn a 'giùlan:

  • Tha toradh agus toraidhean organach na mheòrachadh air an dàimh dhleastanasach iomlan againn ris an àrainneachd
  • Is e ethics aon de na riaghailtean as àirde airson dàimhean taobh a-staigh agus taobh a-muigh a 'chompanaidh
  • Is e an dleastanas follaiseach a th 'ann an seirbheis tadhail agus proifeiseanta luchd-ceannach
  • Chan eil ar tabhartas ri càileachd beatha na companaidh gu lèir cuingealaichte le togalaichean a 'chompanaidh
  • Is e an obair as àirde a tha sinn a 'cur ri leasachadh soirbheachail na roinne

EMBA Se an t-ainm a th 'air a' phoileasaidh seo. Podidhlí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA Na h-uinneagan a tha a 'tighinn a-steach gu h-ìosal le tasglann, leabhraichean agus pàipearan-naidheachd. Nabidka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci gu 10 bliadhnaicheanS an Iar- Saorsa ann an cruth-tìrean, ach tha sinn a 'cleachdadh naidheachdan seo, agus cuiridh sinn fios thugainn. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, cuir fios thugainn agus cuir fios thugainn. Ùrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Còmhdach na bliadhna a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Tha càirdeil don àrainneachd bathar na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z nach pro archivní systémy, krabice a binderS an Iar- Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

co-roinn
Fuirich ort ...

Leave a Reply

Seòladh puist-d nach tèid fhoillseachadh. Feum air achaidhean a tha air an comharrachadh *